İstanbul
Ataşehir

NEŞE ERBERK' TE DOĞUM GÜNLERİ

 
 
 

 NEŞE ERBERK ATAŞEHİR Sevgili Aile, Çocuğunuz için Neşe Erberk’te doğum günü partisi düzenlemeyi düşündüğünüz için teşekkür ederiz. Neşe Erberk’te gibi hazırlanan doğum günü programlarına katılan çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor. Birbirinden farklı doğum günü paketlerinin sunulduğu merkezimize herkesi çağırın ve bırakın biz onları renkli paraşütümüz, tünellerimiz ve köprülerimizle şaşırtalım. Grupça, coşkulu öğretmenimiz önderliğinde, 1 ile 7 yaş arasındaki çocuklara uygun şarkılı ve oyunlu aktivitelerimiz devam ederken siz dostlarınızla bu özel günün keyfini çıkarın. Neşe Erberk’te günleri 2 saat sürmekte ve doğum günü paketine dahil olan hizmetler içerisinde; 2 öğretmen eşliğinde uygulanan doğum günü programı, 1 garson, masa dekorasyonu (tabak, bardak, peçete ve örtü), 15 çocuk için yiyecek ve sınırsız meyve suyu, dekorasyon için balonlar ve yüz boyama bulunmaktadır. Doğum günlerinde, Neşe Erberk derslerinde yapılan aktiviteler uzman öğretmenlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Paraşüt aktivitesi yapılır ve 40 çeşit farklı ekipman ile oyunlar oynatılır. Neşe Erberk’te 4 çeşit doğum günü parti paketi bulunmaktadır.

Tüm paketler 1500 TL +KDV’dir. Pakete ilave olarak doğum gününe katılan her bir yetişkin için sınırsız sıcaksoğuk içecek kişi başı 10 TL’dir.

1) First Birthday Party; 1 yaş çocuğuna özel aktiviteler uygulanır.

2) Neşe Erberk Temalı Parti (2 yaş +); Temalı parti seçeneklerimizden bulunmaktadır. Örnek temalarımız: • Neşe Erberk teması • Pirate (Korsan oyunları) • Cowboy Party (Kovboy oyunları) • Ocean Adventure (Okyanusta yapılan aktiviteler) • Jungle Safari (Vahşi ormanda safari) • Little Super Heroes (Kurtarma aktiviteleri, polis, itfaiyecilik, supermen) • Princess Play House • Mickey – Minnie Club House Party

3) Evlere Doğum Günü: Eviniz için 3 saatlik program ücreti 1600 TL+KDV’dir. Programımız 2 öğretmen eşliğinde birbirinden farklı ekipmanlarla yapılan aktiviteleri, 15 çocuk için masa ve sandalye, 20 uçan balon ve mekanın süslenmesini kapsamaktadır. Yüz boyama yapılmaktadır. Ekstra çocuk bedeli 30 TL’dir. İlave saat için 300 TL alınır. Ödeme nakit alınmaktadır.

4) Eve Doğum Günü Öğretmeni: Evinizde yapacağınız doğum gününde çocuklara oyun oynatmak için öğretmenimizi isterseniz, 2 saatlik program ücreti 650 TL + KDV’dir. Öğretmenimizin yanında getireceği malzemeler doğum günü yaşına göre aktivite yapacağı prop’lar ile sınırlıdır. Neşe Erberk üyelerine indirim yapılmaktadır. Doğum günü rezervasyonu yapılan gün P kapora alınır. Kalan P ise doğum günü yapılan gün talep edilir. Başvuru formunu ve diğer hizmetlerimizle ilgili bilgileri ek’te bulacaksınız. Doğum günü için en az 10 gün önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Bu doğum gününde gelin hep birlikte eğlenelim!

Saygılarımızla, Neşe Erberk Ataşehir

Önemli Notlar: ✓ Ön rezervasyonlarda maksimum bekleme süremiz 2 gündür. 2 gün sonunda kesinleştirilmeyen rezervasyonlar iptal edilmektedir.

✓ Rezervasyonunuzu kesinleştirmek için kaporanızı mutlaka ödeyiniz

. ✓ Rezervasyon yaptırdığınız tarihe 15 gün kala tarih değişikliği yapılmamaktadır. ✓ İptal etme durumunda ise ödemiş olduğunuz kapora iade edilmemektedir.