NEŞE ERBERK BORNOVA ANAOKULU’NDAN COŞKULU 23 NİSAN KUTLAMASI‏

NEŞE ERBERK BORNOVA ANAOKULU’NDAN COŞKULU 23 NİSAN KUTLAMASI

 

Çocuklara pırıl pırıl bir gelecek hazırlamak için faaliyetlerini sürdüren Neşe Erberk Bornova Anaokulu 23 Nisan’ı da çocuklarla birlikte neşe dolu ve rengarenk bir gösteri ile kutladı. Gösteride müzik, dans, şarkılar ve şiirler eşliğinde yeteneklerini sergileyen minikler, Atatürk’ün çocuklara hediye ettiği günde Atatürk çocuklarına yakışır bir kutlama gerçekleştirdiler. Büyük beğeni toplayan gösteri uzun süre ayakta alkışlandı. Ellerinde bayraklarla ve marşlar eşliğinde gösterilerine son veren minikler ailelerine duygulu anlar yaşattılar. 

Neşe Erberk Bornova Anaokulu Kurucusu Elvan Kayı “Çocuklar bizim geleceğimiz, onların bilinçli yetişmeleri aydınlık geleceğimiz için çok önemli. Biz de bu sebeple Neşe Erberk Bornova Anaokulu’nda, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, bilinçli cumhuriyet çocukları yetiştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Törende açılış konuşması yapan Neşe Erberk Bornova Anaokulu Müdürü Sinem Orman  “Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında yetiştirdiğimiz çocuklarımız geleceğin Türkiye’sinin hayallerini ve coşkusunu yansıtacak gösteriler sergilediler. Dünyada ilk ve tek çocuk bayramına sahip bir millet olarak çocuklarımızla bu özel güne yakışır bir kutlama gerçekleştirdik; çok mutlu ve gururluyuz” dedi.