NEŞE ERBERK BORNOVA ANAOKULU’NDAN RENGARENK YILBAŞI PARTİSİ

EGEOLAY-Klasik ezberci eğitim anlayışından uzak sistemiyle dikkat çeken Neşe Erberk Bornova Anaokulu (Joyfull House) öğrencileri renkli ve eğlenceli yılbaşı partisiyle neşeli saatler yaşadı. Neşe Erberk Anaokulu’nda kostümlü yılbaşı partisi yapan çocuklar Noel Baba’dan hediyelerini alarak 2015’e merhaba dedi. Drama, müzik ve bale gösterileri yaparak tüm yeteneklerini sergileyen minikler yılbaşı pastalarını da hep birlikte yaptı.


Çocukların birey olmalarını ve sorumluluk almalarını desteklemek misyonuyla faaliyetlerini yürüttüklerini belirten Neşe Erberk Bornova Anaokulu Müdürü Ceyda Tatari: 
 
“Anaokulumuzda çocuklarımıza neşe dolu pırıl pırıl bir gelecek hazırlamak için her güne büyük bir enerjiyle başlıyoruz. Bizim masalımız bilimdir, yetenektir, sanattır; yani hayattır diyoruz. Yeni yıla da aynı heyecan ve mutlulukla girdik. 2015’in de bu şekilde geçmesini diliyorum” dedi.
 
Çocuklar hem eğleniyor, hem de kendilerini keşfediyor...
 
Neş’e Erberk Anaokulu'nun Türkiye’de 1,5 – 6 yaş grubuna eğitim veren ilk ve tek ‘Yetenek Geliştirme Merkezi’ olduğu bilgisini veren Ceyda Tatari, çocuklara kendilerini deneyerek keşfetme olanağı veren programlar sunduklarını kaydetti. İsteyen ailelerin çocuklarıyla Neşe Erberk Anaokulu Bornova Şubesi’ne gelerek ücretsiz olarak misafir olup eğitimleri yerinde görebildiğini dile getiren Tatari, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yeteneklerini profesyonel eğitimciler desteği ile geliştirdiklerini sözlerine ekledi.