Samsun - Atakum
Samsun - Atakum

EĞİTİMİ CİDDİYE ALIYORUZ


NEŞ'E İLE UYGULUYORUZ

Neşeli Ailemize Katılmak İstermisiniz...

img02

HoşgeldinizNeş'e Erberk Eğitim Kurumları

Okulumuz klasik anaokulu ezberci ve dayatmacı eğitim anlayışı kalıplarından çıkarak, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yetenekleri erken çocukluk döneminde profesyonel eğitimciler desteği ile fark etmek, geliştirmek ve yönlendirmek hedefiyle kurulmuş olup sürekli değişim ve gelişim içerisinde yoluna devam etmektedir.

Kurumsal renklerimiz turuncu - fıstık yeşili ve destekleyici renkler olan turkuaz, mor, canlı sarı ile çocukların renkli dünyasını yansıtıyor; maskotumuz “Joyful”un her sene yeni ürünleri ile okulumuzun olumlu enerjisini evlere taşıyoruz…

Okulumuzun en temel amacı; çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, hayallerini ve isteklerini özgüvenle ifade edebilmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını sağlamaktır...

Kurucu - Neş'e ERBERK
49

Okul

600

Öğretmen

4500

Neşeli Öğrenci

Hand Image

Avantajlarımız

Neden Neşe Erberk Eğitim Kurumları

Kitap Önerileri

Bu ayın çocuk kitabı önerileri

Gezegenimizi Yiyip Bitirdiğimizde

Gezegenimizi Yiyip Bitirdiğimizde

Alain Serres’in bir Kızılderili deyişinden ilham alarak yazdığı bu kısacık hikâye, çocuklarda gezegenimiz Dünya’nın sağlığına az da olsa katkıda bulunma hevesi uyandıracak; ayrıca büyük küçük demeden herkesi Dünyamızın gidişatı hakkında meraklandıracak.

Herkesin Şarkısı

Herkesin Şarkısı

Çok yüksekteki, küçücük bir pencereden yumuşacık bir nağme duyuldu. Bir melodi, bir şarkı, çok hoş bir ses. Rüzgâra karışıp şehre indi. Bu şarkı yaşlıları genç, yalnızları mutlu hissettirdi. Tüm kasabayı neşeye boğdu, iyilik yapmak için heveslendirdi. Şarkıyı kimin söylediğini kimse bilmiyordu, ancak bildikleri şey şarkının onlara iyi geldiğiydi. Ta ki bir gün şarkı susana dek. Kasaba halkı ne yapacaktı? Bunun kararını vermek yine onlara bağlıydı... Herkesin şarkısını kurtarmanın bir yolunu bulabilecekler miydi?

Zürafalar Ne Sever?

Zürafalar Ne Sever?

Börti ve arkadaşları, her gün aynı saatte, aynı şeyleri yapardı: Sabah erkenden uyanır, ağaçların en tepesindeki yaprakları kıtıtr kıtıtr yer, gölün tatlı suyunu şlirp şlörp içer, yorulunca da mırıl mırıl uyurlardı. Her gün birbirinin aynısıydı.

Süper Kurti

Süper Kurti

Dünyanın en hareketli ve en ince süper kahramanıyla tanışın! Upuzundur Süper Kurti, Hem akıllı hem kuvvetli, Kıpır kıpır, duramıyor! Kıvrım kıvrım kıvrılıyor! İşte geliyor SÜPER KURTİ Yoktur onun bir benzeri.

Tüm galeri içeriğimize bakabilirsiniz...